Ozan Kabak'a İtalyanlar'dan sonra şimdi de İspanyol kancası!

Fatih Terim'in sezon başından beri ilk 11'de yer verdiği Ozan Kabak, Avrupa'nın birçok kulübünün scoutları tarafından yakın takibe alınmış durumda. Şu ana kadar sarı-kırmızılı kulübe gelen bir teklif olmasa da genç futbolcu için özellikle scout ekiplerinin liste başı isimlerinden biri olduğu belirtildi.

Ozan Kabak'a İtalyanlar'dan sonra şimdi de İspanyol kancası!

Manchester City başta olmak üzerebirçok kulübün futbolcu izleme görevlileri Ozan'ın performansını takip ederken,Inter'in de genç futbolcunun adını not ettiği vurgulandı. Inter'in yanı sıra Atletico Madrid de Ozan'ın gelişimini yakından izliyor. İspanyol scoutların U17 AvrupaŞampiyonası'ndan beri Ozan'ın peşinde olduğu ortaya çıktı. Madrid ekibinin genç futbolcunun tüm idman ve maç performanslarını yakından takip ettiği ve şu ana kadar elde ettiği verilerden etkilendiği belirtildi. Bu arada Ozan maç sonrası, "Umarım Avrupa Ligine devam ederiz. Çok üzgünüm" diye konuştu.

-10 DERECEDE MAÇ

MOSKOVA'DAKI -10 derece soğuk hava Galatasaray'ı olumsuz etkiledi. İlk 11'deki futbolcuların hepsi eldiven taktı ve formaların içine uzun kollu sporcu içliği giydi. Maç öncesi soğuk havaya dikkat çeken teknik direktör Fatih Terim de bere takmayı ihmal etmedi. Muslera, Galatasaray'ın kazandığı duran topların hepsinde kalesinden açıldı ve hareket ederek ısınmaya çalıştı. (Sabah)

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 01:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER