Özdoğan'dan yönetime 'transfer engeli' yanıtı!

Yönetim ile muhalefet arasındaki gerilim büyüdü. Yönetici Yusuf Günay, Ahmet Özdoğan’ın mahkeme kararı ile transferi engellemeye çalıştığını iddia etti. Özdoğan da “Yalan söylüyorlar... Biz sadece kredi çekilmesini ve üye yapılmasını durdurup seçime gidilmesini istiyoruz” dedi.

Özdoğan'dan yönetime 'transfer engeli' yanıtı!

Galatasaray yönetimi "İbrasızlık" kararını mahkeme yolu ile durdurmuş ve seçime gitmeyeceğini açıklamıştı. Muhalefet de bu kararın bozulması ve yönetimin finansal borçlanma ve üye alımının durdurulması için mahkemeye başvurdu. Yönetici Yusuf Günay, Ahmet Özdoğan'ın bu başvuru ile transfer yapmalarını engellemeye çalıştığını belirterek "bu karar çıkarsa su dahi alamayız" dedi.

"Seçime gitmek istiyoruz"

Özdoğan, yönetimin yalan söylediğini belirterek, "Biz derneğin kredi çekmesini, yeni üye alımını durdurmayı ve seçime gitmeyi istiyoruz. Transfer yetkisi Sportif AŞ'dedir. Bu konuda her hangi bir sorun yoktur. Ama yönetim olayı buraya çekip sosyal medyada taraftarları bize karşı kıştırtıyor. Zaten mahkeme karar verirse seçime gidilecek. İstiyorlarsa aday olurlar" dedi.

Transferi durdurmak gibi bir niyetleri olmadığını söyleyen Ahmet Özdoğan yönetime kongre çağrısı yaptı. (Takvim)

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2019, 23:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER