Radamel Falcao ateşi hissedecek!

Taraftarlar, tecrübeli forvet için KAP açıklaması beklerken oyuncunun ülkesi Kolombiya’da bu transferin bittiği vurgulandı. Falcao için, “Monaco yerine ateşli Galatasaray taraftarının karşısına çıkacak” dendi.

Radamel Falcao ateşi hissedecek!

Sarı-Kırmızılı takımın 1 numaralı gündem maddesi olan Radamel Falcao’da artık resmi açıklama bekleniyor.

Transferin maddi koşullarında artık son düzlüğe girildi. Menajer Ahmet Bulut, Monaco’yu yıldız forveti bonservissiz yollaması konusunda ikna etmeye çalışıyor. Futbolcu bölümünde ise hiçbir problem yok. 33 yaşındaki tecrübeli forvet, senelik 5.5 milyon euroluk maaşa “Evet” dedi. Fransız ekibi de onun maliyetinden kurtulmaya çalışıyor. Bu sebeple bedelsiz olarak yollayabilirler.

GELiYOR BEKLENMEKTE OLAN

Zaten Falcao kalırsa bu sezon sonunda bedava ayrılma hakkına sahip olacak. Bütün bunlar yaşanırken oyuncunun ülkesi Kolombiya’dan olumlu haberler geliyor.

Caracol Radyosu, “Falcao, seyircisiz Monaco’da oynamak yerine ateşli Galatasaray taraftarının karşısına çıkacak olmaktan büyük heyecan duyuyor” haberini verdi.

Ayrıca birçok gazetede de bu transferin bittiği vurgulandı. Sarı-Kırmızılı yönetim, transferin ardından büyük bir forma geliri de bekliyor. Taraftarlar ise Falcao’nun yolunu gözlüyor. (Akşam)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER