Radamel Falcao hakkında şok iddia! İsterse gidebilir...

Galatasaray, Radamel Falcao iddialarıyla çalkalanıyor. Al Hilal'in teklif yaptığı Radamel Falcao'nun Galatasaray'dan bonservissiz olarak ayrılabileceği ortaya çıktı. Ancak Kolombiyalı oyuncu, Galatasaray’ın kendisine sahip çıkması nedeniyle böyle bir hamle yapmadı.

Radamel Falcao hakkında şok iddia! İsterse gidebilir...

GalatasarayRadamel Falcao iddialarıyla çalkalanıyor. Radamel Falcao’nun Al Hilal’a gideceği dedikodularının arkasından sürpriz bir iddia ortaya çıktı... o iddiaya göre; Kolombiyalı oyuncu Radamel Falcao'nun ödemelerini yapmakta zorlanan Galatasaray, menajerine Al Hilal’in teklifini kabul etmek isterse kendisine kolaylık sağlanacağını iletti. Asıl iddia ise; Radamel Falcao’nun; Aralık ve Ocak ödemelerini alamadığı için şu anda isterse bedelsiz olarak takımdan ayrılabileceği oldu. Çünkü sözleşmesinde 2 ay üst üste ödeme alamazsa sözleşmesi fesholur maddesi yer alıyor.

Ancak Radamel Falcao’nun, Galatasaray’ın kendisine güvenmesine ve sahip çıkmasına karşı böyle bir hamle yapmak istemediği ayrıca Al Hilal’ın teklifiyle de şu an için ilgilenmediği bildirildi.

Radamel Falcao, Pazar akşamı oynanacak Kasımpaşa maçına 11’de başlarsa 10’uncu kez Galatasaray formasıyla ilk 11’de sahaya çıkmış olacak. Bu da Galatasaray’ın Radamel Falcao’ya 500 bin Euro daha prim ödemesi anlamına gelecek.

Radamel Falcao son olarak 2-2 biten Ankaragücü maçından sonra 5 maçlık prim olan 500 bin Euro’yu cebe atmıştı. Galatasaray ayrıca Radamel Falcao’ya şimdiye kadar Türkiye Kupası’ndan 16 bin Euro, Süper Lig’deki 5 galibiyet için de 100 bin Euro ödedi. (Fotospor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER