Radamel Falcao transferinde bonservis detayı!

Galatasaray'ın transferinde mutlu sona yaklaştığı Radamel Falcao için bonservis ücreti düşürülmeye çalışılıyor.

Radamel Falcao transferinde bonservis detayı!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Monaco'da yemekte bir araya geldiği Radamel Falcao ile 2+1 senelik anlaşma için el sıkıştı. Ancak yıldız futbolcunun kulübü Monaco ile pazarlıkların sürdüğü aradaki 5 milyon euroluk farkın düşürülmeye çalışıldığı vurgulandı.

Sarı-kırmızılı kulübün İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ile menajer Ahmet Bulut önceki gün gittikleri Monaco'da Radamel Falcao ile yemekte bir araya geldi. Bir İtalyan restoranında gerçekleşen buluşmada yapılacak 3 senelik kontratla ilgili her konuda anlaşma sağlanırken, 33 yaşındaki yıldız futbolcu için geliş programının dahi düzenlendiği belirtildi. Yapılan anlaşmanın ardından dev transferin Monaco'yla ilişiğinin kesilmesine kaldığı ifade edildi.

Bonservis düşürülmeye çalışılıyor

Fransız kulübü ile pazarlıklar sürerken sarı-kırmızılıların aradaki 5 milyon euroluk farkı düşürmeye çalıştığı vurgulandı. Yapılan görüşmenin ardından Abdurrahim Albayrak'ın Fiorentina maçını izlemek için dün Monaco'dan Floransa'ya geçtiği belirtilirken Radamel Falcao'nun menajeri Jorge Mendes'in Fransız kulübü ile görüşmeleri sürdürdüğü öğrenildi.

Bonuslarla birlikte 5.5 milyon euro alacak

Galatasaray ile Falcao arasında imzalanacak sözleşme 2+1 senelik olacak. Bonuslarla beraber Kolombiyalı forvet yıllık net 5.5 milyon euro kazanacak.

Millonarios'a ikinci yılında bonservissiz gidebilecek

Falcao sözleşmesinin ikinci yılında ülkesinden Millonarios FC'ye bonservissiz gitme hakkına da sahip olacak. Yıldız oyuncunun uluslararası imaj hakları ise Jorge Mendes'in sahibi olduğu Gestifute menajerlik şirketinde kalacak. (Milliyet)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER