"Rahatsız olduğunu biliyorum, devre arası ayrılacağını düşünüyorum"

Galatasaray'ın sezon başında büyük umutlarla kadrosuna kattığı golcü oyuncu Haris Seferovic ile ilgili flaş bir iddia gündeme bomba gibi düştü.

"Rahatsız olduğunu biliyorum, devre arası ayrılacağını düşünüyorum"

Hatayspor'un eski teknik direktörlerinden Bayram Toysal, dikkat çeken açıklamalarda bulundu

Galatasaray'ın gündemine dair konuşan Bayram Toysal "Okan Buruk, Başakşehir'de şampiyon oldu. Hanesine artı yazıldı. Galatasaray büyük camia. Ama futbol oynamak farklı, teknik adamlık farklı. Teknik adam olarak kendini kabul ettirmek kolay değil. Her tarafa hakim olmak ve güven vermek gerekiyor. Galatasaray kabuk değiştirdi. Forvet hattında iyi oyuncular var ama sıkıntılı isimler var. Okan Buruk bu açıdan zorlanıyor. Tercihini Okan Buruk yapacak."

"DEVRE ARASI AYRILACAK"

"Seferovic'in büyük rahatsızlık duyduğunu biliyorum. Devre arasında ayrılacağını düşünüyorum. Okan Buruk'un işi çok kolay değil. Yunus, Kerem gibi oyuncuların performansı da ortada. Bireysel olarak katkı verebilirler ama takım halinde iş başkadır. Asist katkıları yok. Bu da forvet hattını etkiliyor. Skor üretmekte zorlanıyorlar. Kolektif oyun olmazsa Okan Buruk da tartışılmaya devam edecektir" diye konuştu. (Sporx)

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2022, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER