Resmen açıkladılar... Falcao sahada, Galatasaray'ın efsane ismi mikrofonda olacak!

Galatasaray’ın Kolombiyalı golcüsü Radamel Falcao’yu vatandaşları da takip edebilme fırsatı yakalayacak.

Resmen açıkladılar... Falcao sahada, Galatasaray'ın efsane ismi mikrofonda olacak!

Kolombiya’da yayın yapan Win Sports, Türkiye Ligi’ndeki bazı maçları canlı olarak yayınlayacak.

Cumartesi günü oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe maçıyla birlikte yayın maratonuna başlayacak olan Win Sports’un Direktörü Jaime Parada, konuyla ilgili olarak Radyospor’a konuştu ve detaylı bilgiler verdi.

Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Jaime Parada’nın açıklamaları şu şekilde:

“Falcao büyük bir yıldız olmasına rağmen mütevazı”

Herkes Falcao’yu tanıyor. Kolombiya’nın en iyi golcülerinden biri. Büyük bir yıldız olmasına rağmen son derece mütevazı. Kolombiyalılar onu çok seviyor. Mükemmel bir futbolcu ve mütevazı. Ben de onu çok seviyor ve destekliyorum.

“Bütün Kolombiya Galatasaray’ı destekleyecek”

Türkiye Ligi’nde çok büyük çekişmeye sahip iki takım karşılaşacak. Bütün Kolombiyalılar Galatasaray’ı destekleyecek. Falcao’nun takımının kazanmasını isteyeceklerdir. Falcao’yu Galatasaray’da da başarılı görmek istiyorlar. Kolombiya’nın tarihinde en iyilerden biri Falcao. Çok sayıda futbolsever Galatasaray-Fenerbahçe derbisini takip edecek.

“Süper Lig’den maksimum 4 maç yayınlayacağız”Kesin olarak Türkiye Ligi’ni Kolombiya’da yayınlayacağız. Maksimum 4 maç yayınlayacağız. Türkiye Ligi’ni takip ediyoruz. Falcao’nun maçlarını tabi ki yayınlayacağız.

“Kolombiya tarihinde bir ilk yaşanacak”

İlk kez Kolombiya’da böyle bir şey olacak. Daha önce Türkiye Ligi yayınlanmamıştı burada. Kolombiya tarihinde bunun bir ilk olduğuna dikkati çekmek isterim.

“Kolombiya’daki insanlar Falcao’nun maçlarını görmek istiyor”

Kolombiya’dakiler elbette memnun. Kolombiya’nın bütününde Falcao’nun maçlarını görmek istiyor insanlar. Biz de bu talebe cevap veriyoruz. Falcao’nun Galatasaray performansı için Kolombiyalılar heyecanlı. Bana bu önemli gelişmelerin geri bildirimi çok olumlu döndü. Kolombiyalılar mutlular.

“Falcao’nun da maçların yayınlanacağından haberi var”

Radamel Falcao’nun da maçların Kolombiya’da yayınlanacağından haberi var. Ortak arkadaşlarımız var. O da maçların ülkesinde yayınlanacağı için mutlu. Elbette ki performansı ülkesinde yankılanacak. Türkiye’den yolu geçmiş birçok Kolombiyalı oyuncu var. Bu maçların son derece ilgi göreceğini düşünüyorum.

Galatasaray-Fenerbahçe derbisini Mondragon yorumlayacak!

Mondragon ile daha önce anlaştık. Galatasaray-Fenerbahçe derbisini yayınlayacağız. Mondragon yorumcumuz olacak. Bundan sonraki maçlarda da bizimle birlikte olacak. Bu tip maçların atmosferini çok iyi bilecek. Yayın maratonumuz bu maçla başlayacak. (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 02:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER