"Ribery'nin Galatasaray'a gelmesini istemem, bizi yüzüstü bıraktı"

Galatasaray'ın eski yöneticisi Fatih Gökşen Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak soruları yanıtladı.

"Ribery'nin Galatasaray'a gelmesini istemem, bizi yüzüstü bıraktı"

Fatih Gökşen'in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"Avrupa'da başarı elde etmek kolay değil"

Avrupa'daki bütçelerle bizim kulüplerin bütçesini kıyasladığımızda Avrupa'da başarı pek mümkün görünmüyor. Kulüplerimizin giderleri döviz, gelirleri ise TL. Uluslararası başarılar elde edelim derken, TFF değişiyor, yabancı sınırı değişiyor. Kulüpler bunun programlarını yaparken bütçede büyük açıklar veriyor.

"İnşallah 22. şampiyonluk gelecek"

İnşallah hafta sonu da ikinci kupayı kazanmak istiyoruz. Hocamız, takım zor günlerden geldi. Kaçınılmaz ve küçümsenmeyecek bir olay var. Taraftar takımın ve yönetimin arkasında. İnanılmaz bir destek var. Herkes kenetlenmiş durumda. Çarşamba günkü maç çok temizdi. Galatasaray bu araya kadar hep hakem hatalarıyla mı geldi? Her şeyimiz şaibeymiş... Bunlar çok ayıp şeyler. Galatasaray'ı tebrik etmek lazım. İnşallah pazar günü de kazanırsak 22. şampiyonluk gelecektir.

"Galatasaray şampiyon olunca rakipleriyle arayı açacak"

Bu eleştiriler boşuna çıkmıyor. Bazı şeyleri söylemek istemiyorum ama Şampiyonlar Ligi'nden gelecek gelir rakip takımları çıldırtıyor. Aleyhine hakem hatası görmemiş kulüp başkanları bile Galatasaray'ın üzerine oynuyor. Allah bizi utandırmasın. Galatasaray şampiyon olunca rakipleriyle arayı açacak.

"Ribery'nin Galatasaray'a gelmesini istemem"

Ribery'i Galatasaray'a transfer eden bendim. Galatasaray'a yanlış yapan futbolcular geri dönmek istemiştir. Pişman olup geri dönmek isteyen çok kişi oldu. Taraftar bu isimleri affetmiyor. Ribery Galatasaray'a yanlış yapmıştır. Bizi yüzüstü bıraktı. Galatasaray'a gelmesine sıcak bakmam ama yönetim ve taraftar ne düşünür bilmem. Benim gönlüm kırık. (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 02:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilal dağlı
Bilal dağlı - 1 yıl Önce

Ben istemiyorum

Ali ışık
Ali ışık - 1 yıl Önce

Aynen katılıyorum fatih gökşene yaşı da geçmiş keşke 4-5 sene önce bu düşünce içinde olsaydı.işi bitince geri dönmek istiyorum.yo öyle yağma.

SIRADAKİ HABER