Rıdvan Dilmen'den Galatasaray için transfer iddiası! "Artık kesin..."

NTV'de yayınlanan %100 Futbol programının yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın transfer gündemindeki konuları değerlendirdi.

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray için transfer iddiası! "Artık kesin..."

Rıdvan Dilmen'in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

"ARTIK KESİN TRANSFER YAPMAK ZORUNDA

"Fatih Terim, öyle bir konuştu ki yönetim kurulunu transfere mecbur bıraktı. İstifa sözü, Mustafa başkanı çok zor durumda bıraktı. Artık kesin transfer yapmak zorunda."

'30 KAZANIRIZ' DİYORDU

"Ozan için 11 milyon iyi para. Hoca, belki 'Biz Ozan'dan 30 kazanırız' diye düşündü. Belki de Stuttgart bir projeydi, daha iyi yerlere gidecek."

İSTEM DIŞI GELİŞMELER OLMUŞ

"Alan konularında istem dışı gelişmeler olmuş. Gol kralı Gomis Fatih Terim'in takımından çıktı, Ozan'ı Fatih Terim çıkarttı. Garry Rodrigues, Terim yönetiminde çıkışa geçti."

BEŞİKTAŞ HEDEF KÜÇÜLTTÜ

"Quaresma'nın gittiğini biliyorum. Beşiktaş, olayı ekonomiye çevirmiş durumda. 15 tane maçı kalmış. Gelirler de azalacağı için tasarruf moduna girdi. Vagner Love'a alacakları için 900 bin Euro vermişler. Malesef kulüplerimiz artık bu duruma geldi. Beşiktaş, Babel'i ve Quaresma'yı satarak hedef küçülttü."

ZİRVEDE BAŞ BAŞA KALIRLAR

"Zirvede Başakşehir ile Galatasaray baş başa kalacak gibi gözüküyor. Galatasaray da bu yüzden 'Bir forvet alayım , işi bitireyim' diyor."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 02:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER