Rodallega'dan Falcao için ilginç açıklama!

Denizlispor'un Kolombiyalı golcüsü Hugo Rodallega, ülkesi Kolombiya'da radyo yayınında ilginç açıklamalarda bulundu.

Rodallega'dan Falcao için ilginç açıklama!

Koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyada futbol kulüpleri ciddi anlamda sıkıntı yaşıyor, pek çok kulüp futbolcularından indirim istemeye hazırlanıyor. Ancak sezon başında istediği rakam verilmediği için Trabzonspor’dan Denizlispor’a transfer olan Hugo Rodallega’dan ilginç bir açıklama geldi.

Kolombiya’da RCN radyosuna konuşan Rodallega, “Futbolcuları yaşananlar için suçlamamak gerek. Oyuncuların maaşlarını düşürmek dışında başka alternatifler bulmalıyız. Bunun Türkiye'de olacağını  sanmıyorum” dedi.

Galatasaray’da forma giyen vatandaşı Falcao ile günlük iletişim halinde olduğunu söyleyen Rodallega; “Bana kulübe gitmemeye çalışacağını söylüyor. Galatasaray'da olup bitenler hakkında bana sürekli bilgi veriyor. Yarın kulübe gitmemiz istendi. Takım kaptanı olarak başkan ve teknik heyetle konuştum ve buluşmayı iptal etmeyi başardık” dedi.

Kolombiyalı oyuncu “evde kal”dığı süreci; "Bize çalışma özgürlüğü veriyorlar. Evde yapabildiklerimle formda kalmaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı. (Fotospor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER