Rodrigues'ten sonra gözler Maicon'a çevrildi!

Al Ittihad ile temasta olan Galatasaray Yönetimi, Garry Rodrigues'in satışı için 10 milyon Euro’ya el sıkıştı, artık KAP açıklaması bekleniyor. Al Itthiad, Maicon konusunda da istekli ancak henüz bir anlaşmanın olmadığı öğrenildi.

Rodrigues'ten sonra gözler Maicon'a çevrildi!

Liglere ara verildi, takım tatilde ancak transferde müthiş bir hareketlilik yaşanıyor. Ocak ayında ciddi bir değişime hazırlanan Galatasaray’da sadece gelenler cephesinde değil, ayrılacaklar konusunda da önemli gelişmeler var.

Sarı-Kırmızılı yönetim, Fatih Terim’in raporu doğrultusunda ‘Muslera dahil herkes satılabilir’ kararı alırken, ilk yolcu Garry Rodrigues olacak.

Pek çok talibi bulunan Cape Verdeli kanat oyuncusu için bir süredir Al Ittihad kulübüyle temasta olan Cim Bom, Arap kulübüyle anlaşmaya vardı. Tarafların 10 milyon Euro’ya el sıkıştı öğrenilirken, bu rakamın yüzde 20’si yani 2 milyon Euro’luk bölümü anlaşma gereği Rodrigues’in önceki kulübü PAOK’a gidecek.

Stoper listesinde...

Hafta içinde KAP açıklaması bekleniyor. Al İttihad’ın Galatasaray’dan istediği diğer oyuncu da Maicon. Ancak henüz bir anlaşma yok, görüşmeler sürüyor. Konuşulan rakam ise 5 milyon Euro.

Al İttihad yetkilileri Avrupa’da da bazı stoperlerle temasta. (Fanatik)

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 06:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER