Ryan Donk: "Kafama takılan en önemli soru işareti..."

Galatasaray'ın Süper Lig'de oynadığı Hes Kablo Kayserispor maçının ardından sahaya kaptan olarak çıkan Ryan Donk, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Ryan Donk: "Kafama takılan en önemli soru işareti..."

Maçı değerlendiren Hollandalı oyuncu, "Bugün dominant olan, birçok pozisyona giren bir Galatasaray takımı vardı. Bunun açıklamasını yapmak çok güç. Oynadığımız oyun, girdiğimiz pozisyon ve aldığımız sonuç birbiriyle örtüşmüyor; ama yapacağımız bir şey yok. Daha çok çalışmamız gerekiyor. Maça baktığımız zaman oyunun kontrolü bizdeydi. Oynayan arkadaşlarımız, oynamayan arkadaşlarımızın yerini aratmadılar. Oynadığımız oyun, girdiğimiz pozisyonlar, bulduğumuz şanslar ortada. Bunları değerlendirmemiz gerekiyordu. Son vuruşlarda belki biraz daha kararlı ve iyi olabilirdik. Çünkü gerçekten epey fazla pozisyona girdik. Maçı çok önceden koparıp çok daha farklı bir sonuç alabilirdik. Belki 3-0, belki daha fazlası olabilirdi." diye konuştu.

Maçı sonuna eklenen ekstra zamanın az olduğunu dile getiren Ryan Donk, "Diğer taraftan 2. yarıda benim kafama takılan en önemli soru işareti verilen ekstra zaman. Hem bizim yaptığımız hem de rakibin yaptığı oyuncu değişiklikleri vardı. Belki 10 tane oyuncu değişikliği vardı; ama sonuna bakıyorsunuz, sadece 5 dakika uzatma verilmiş. O beş dakika benim tam olarak kafama yatmadı." diyerek sözlerini noktaladı.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER