Sabri Sarıoğlu'nun eşinden olay paylaşım! Selçuk İnan'ın yüzünü...

Galatasaray'da 15 yıl boyunca forma giyen ve taraftarların 'Reis' lakabını taktığı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, Instagram hikayesinde yaptığı paylaşımla olay yarattı.

Sabri Sarıoğlu'nun eşinden olay paylaşım! Selçuk İnan'ın yüzünü...

Galatasaray'ın eski futbolcusu Sabri Sarıoğlu, 15 yıl boyunca sarı - kırmızılı forma altında mücadele etmiş ve daha sonra Göztepe'ye transfer olmuştu. Ayrılığı sonrasında yaptığı açıklamalarla zaman zaman gündeme gelen Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, olay yaratan bir hamleye imza attı.

Kocası ve kızının fotoğrafını paylaştı

Ailesiyle birlikte Florya Metin Oktay Tesisleri'ni gezen Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, Instagram hikayesinde kocası ve kızının fotoğrafını paylaştı.

Yağmur Sarıoğlu'nun paylaşımında Galatasaray'ın 2011/12 sezonundaki şampiyonluk fotoğrafı yer aldı.

Selçuk İnan'ın yüzünü Galatasaray etiketiyle kapattı

Sarıoğlu, kızının kocasını gösterdiği anın fotoğrafını paylaşarak, "Babasına babasını gösteriyor" ifadelerini kullandı. Yağmur Sarıoğlu'nun paylaşımında Selçuk İnan'ın yüzünü Galatasaray etiketiyle kapatması da dikkat çekti.

Sabri Sarıoğlu ne demişti?

Galatasaray'dan ayrılık sürecini NTV'de anlatan Sabri Sarıoğlu, "Bazı oyuncuların kaptanlık sevdası, benim Galatasaray'dan ayrılmama sebep oldu" ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2022, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER