"Sadece Falcao ve Andone ile bitmiyor"

Club Brugge'ün yıldızlarından Brandon Mechele, Galatasaray ile oynayacakları UEFA Şampiyonlar Ligi maçı öncesi beIN Sports'a konuştu.

"Sadece Falcao ve Andone ile bitmiyor"

Club Brugge'ün deneyimli oyuncusu Brandon Mechele, Galatasaray ile oynayacakları UEFA Şampiyonlar Ligi maçı öncesi beIN Sports'a konuştu.

Mechele, maç ile ilgili olarak, "Çok zor bir maç olacak. Zorlu olmasını da bekliyoruz zaten. Avrupa'da devam etmek istiyoruz. Hepimiz inanıyoruz. Umarım, yarın kazanırız." değerlendirmesini yaptı.

"SADECE FALCAO VE ANDONE İLE BİTMİYOR"

Galatasaray'daki sakatlıklarla ilgili olarak Mechele, "Sadece Falcao ve Andone ile iş bitmiyor. Başka oyuncuları da vardır Galatasaray'ın, çok büyük bir kulüp. Bu seviyede olduklarına göre kaliteli oyuncuları vardır. İlk 11 şansı bulacak oyuncular, kendilerini %200 bu maça vereceklerdir." ifadelerini kullandı.

"3 SENE ÖNCE BEŞİKTAŞ'A KARŞI OYNADIM"

Mbaye Diagne ile maç öncesi konuşmadığını söyleen Mechele, "Mbaye Diagne'ye Galatasaray'ı şahsen sormadım. 3 sene önce Beşiktaş'a karşı oynamıştım, İstanbul tecrübem var. O maç güzel sona ermişti, umarım bu maç da güzel geçer." diyerek sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2019, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER