Şampiyonluk coşkusu bu kez Edremit'te yaşandı!

Galatasaray'ın 22. Süper Lig ve 18. Ziraat Türkiye Kupası şampiyonluğu Edremit Galatasaray Taraftarlar Derneği'nin düzenlediği organizasyonla kutlandı.

Şampiyonluk coşkusu bu kez Edremit'te yaşandı!

Yoğun programı sebebiyle kutlamaya katılamayan Başkanı Galatasaray Mustafa Cengiz video mesajla davetlilere hitap etti.

Edremit'teki şampiyonluk kutlaması söylenen şarkılar ve marşlar eşliğinde devam ederken, geceye katılan taraftarlarımız 22. Süper Lig ve 18. Ziraat Türkiye Kupası ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kutlamada ayrıca tezahüratlar eşliğinde şampiyonluk pastası kesildi ve yapılan çekilişle de taraftarlarımız şampiyonluklarımız anısına dağıtılan hediyelerin sahibi oldu.

Etkinliği düzenleyen Edremit Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Okan Özkan şampiyonluk kutlamasıyla ilgili televizyonumuza açıklamalarda bulundu.

Özkan şu ifadeleri kullandı:

"Buraya gelerek bizleri gururlandırdınız. Edremit halkı için kupalarımızın Edremit’e gelmesi inanılmaz güzel bir duygu. Galatasaray inanılmaz bir değer. Biz geçen sene de bu kutlamanın bir benzerini gerçekleştirmiştik. Bu sene biraz daha iyisini yapmaya çalıştık. İnşallah 23. şampiyonluğumuzun hazırlıklarını da yapmaya başlayacağız. Galatasaray camiası, saygıdeğer başkanımız Mustafa Cengiz, Galatasaray yönetim kurulu üyeleri, teknik direktörümüz Fatih Terim’e çok teşekkür ediyorum ve selamlarımı iletiyorum. Körfez altı halkı yürekten Galatasaray taraftarıyla dolu. Galatasaray oldukça biz varız ve her zaman Galatasaray’ın yanındayız." (Galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER