Sasa Ilic futbolu bırakacağı tarihi açıkladı!

Galatasaray'ın eski futbolcularından biri olan Sasa Ilic, Kızılyıldız'ın Partizan'ı 2-1 yendiği karşılaşmanın ardından kariyerinin son Belgrad derbisini oynadığını ve sezon sonunda kramponlarını asacağını duyurdu.

Sasa Ilic futbolu bırakacağı tarihi açıkladı!

Ilic, ayrıca birilerini tahrik etmekten asla hoşlanmadığını vurguladı.

Sasa Ilic futbolu bırakacağını açıkladı

İki yıl boyunca top koşturduğu Galatasaray'da 2005/06 sezonunda şampiyonluk sevinci yaşayan Sırp futbolcu Sasa Ilic, Kızılyıldız'ın Partizan'ı 2-1 yendiği karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamayla sezon sonunda kramponlarını asacağını resmen duyurdu.

“Kızılyıldız'ın bile saygısını kazandığımın göstergesi”

41 yaşına gelen Cim Bom'un eski yıldızı, rakip Kızılyıldız'ın taraftarlarının kendisi için açtığı "Her tahıldan iyi bir kek çıkar. En kötü takımın en iyi kaptanı Sasa Ilic, sen çok yaşa!" pankartıyla ilgili olaraksa "Bu, futbol oynadığım süre boyunca Kızılyıldız'ın bile saygısını kazandığımın göstergesidir." yorumunu yaptı.

Çeşitli aralıklarla toplam 18 yıl boyunca Partizan A takımının formasını üzerinde taşıyan Ilic, "Futbol oynadığım dönemde asla sahada birilerini tahrik etmekten hoşlanan biri olmadım. Kızılyıldız taraftarlarıyla olan ilişkim da bunun kanıtıdır." şeklinde konuştu. (Fanatik)

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 01:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER