Schalke 04 - Galatasaray maçındaki anons olay oldu!

Schalke-Galatasaray karşılaşmasında stat anonsçusunun, stat dışında gerçekleştiğini belirttiği bir kaza üzerinden “Aracınıza çarptılar ama farkında değilsiniz” şeklinde araç sahibine takıldığı ortaya çıktı.

Schalke 04 - Galatasaray maçındaki anons olay oldu!

Schalke-Galatasaray maçında skandal bir olayın yaşandığı ortaya çıktı. Şampiyonlar Ligi mücadelesinde stadın resmi anonsçusu Dirk Oberschulte-Beckmann’ın hoparlörden maçla alakası olmayan bir konuda anons yaptığı bildirildi. 
 
Essen şehrine ait plakalı olduğunu dile getirdiği bir arabanın plaka numarasını okuyan Alman anonsçu, araç sahibine seslenerek “Birisi arabanıza çarptı. Bir kazaya karıştınız ama bilmiyorsunuz” şeklinde ifadeler kullandı. Bu sözler üzerine Schalke taraftarları arasında kahkahalar yükseldiği belirtildi. 
 
Esprili anonsları çok seviyor 

Alman ekibinin daha önceki maçlarında da hoparlörden maçla alakası olmayan şeyler söyleyerek taraftarı güldüren anonsçu Beckmann’a Schalke taraftarlarının ‘Boş konuşan’ lakabını taktıkları belirtildi. Kült anonslarıyla ünlenen anonsçunun daha önce Ajax maçında da değişik sözlerle taraftarları güldürdüğü kaydedildi.   (Milliyet)

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 02:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER