Selçuk İnan ve Muslera rahatsız oldu! Kulüp harekete geçti...

Galatasaray’da forma giyen Fernando Muslera ve Selçuk İnan’ın son dönemlerde hakkında çıkan, ‘takımdan ayrılıyor’ şeklindeki haberler sebebiyle rahatsız olduğu ortaya çıktı.

Selçuk İnan ve Muslera rahatsız oldu! Kulüp harekete geçti...

rzurum deplasmanında 2 puan bırakıp dönerek şampiyonluk yarışında geride kalan Galatasaray’da son birkaç gündür çıkan olumsuz haberler Florya’nın canını sıktı. Başakşehir’in Fenerbahçe deplasmanında puan kaybetmesi durumunda ve Antalya’yı yenmeleri halinde yarışın yeniden kızışacağını düşünen teknik direktör Fatih Terim, oyuncularının motivasyonunu korumanın hesaplarını yapıyor.

Muslera ve Selçuk İnan rahatsız oldu

Ancak bu sezon performansıyla eleştiri alan Fernando Muslera’nın satılacağı yönündeki haberler Uruguaylı eldivenin kulağına gidiyor. Diğer yandan sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Selçuk İnan’la yola devam edilmeyeceği şeklinde çıkan haberler de deneyimli oyuncunun kafasının karışmasına neden oldu. Galatasaray’da mutlu olduklarını her fırsatta dile getiren iki kaptanın belirsizlik yaşaması, Sarı-Kırmızılı kulübü harekete geçirdi. Kaptanlarının çıkan haberlerden rahatsız olduğunu bilen Galatasaray yönetimi, dün yaptıkları açıklamayla iki oyuncusunun da yüreğine su serpti. (Habertürk)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER