Semih Kaya bu yüzden tercih edildi

Fatih Terim ilk yarının en fazla uzaklaştırma yapan ismi Serdar Aziz’i (5.8) kadro dışı bıraktı…

Semih Kaya bu yüzden tercih edildi

yönetim ise en fazla uzaklaştırma yapan ikinci ismi Ozan Kabak’ı (4.1) Stuttgart’a sattı. Bu konuda sıkıntı yaşamak istemeyen Galatasaray, Semih Kaya’yı kiralama kararı aldı. Semih Kaya, Galatasaray’da forma giydiği son sezonda (2016/17) 20 maçta 119 kez uzaklaştırma yaparak takımın en fazla uzaklaştırma yapan savunmacısıydı.

İSTANBUL GECELERİ YÜZÜNDEN KİMSE MAICON’U İSTEMİYOR

Galatasaray’ın Brezilyalı oyuncusu Maicon’u İstanbul geceleri baştan çıkardı… Eşine ve ailesine bağlı bir futbolcu olarak gelen sambacı, ilk başlarda kendisini korudu. Fakat telefonuna gelen mesajlar, sosyal medya hesaplarına yağan teklifler ve aldığı telefonlar yüzünden yoldan çıktı.

Şeytana uyan Maicon eşi Ursula’yı kaybetti. Sezon başında Suudi Arabistan’a gitmeyi eşi Ursula, “en azından orada durulur” diye istedi. Transfer gerçekleşmeyince Maicon, İstanbul’da kaldı. Eşi “orada yaşananları bile bile kalamam” diyerek eşyalarını toplayarak Brezilya’ya döndü. O dönemde bunalıma giren sambacı, kimsenin aklına gelmeyecek şeyler yaptı. Yaşadıkları bilindiği için hiçbir takım Maicon’a yanaşmıyor. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 00:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER