Şenol Güneş'in listesinden Selçuk İnan çıktı!

Beşiktaş ara transfer dönemi için çalışmalarını sürdürürken teknik direktör Şenol Güneş'in bir süre önce yönetime verdiği listede Burak Yılmaz'ın yanı sıra üç de sürpriz isim yer aldı...

Şenol Güneş'in listesinden Selçuk İnan çıktı!

Tecrübeli çalıştırıcının, West Ham United'a gitme ihtimali yüksek olan Gary Medel'in yerine Galatasaray'ın kaptanlığını yapan Selçuk İnan'ı düşündüğü öğrenildi. Sarı-kırmızılı takımla 2019 yılına kadar sözleşmesi olan Selçuk'un yıllık ücreti 2 milyon 950 bin Euro. Ayrıca maç başına 25 bin Euro kazanıyor…

ZEKİ İHTİMALİ YÜKSEK

Selçuk İnan'ın Galatasaray'da istediği süreyi alamamasından dolayı rahatsız olduğu biliniyor. Güneş'in forvete istediği Burak Yılmaz'la prensipte anlaşan Beşiktaş yönetimi, bu transferi gerçekleştirmek için oyuncunun kulübüyle yaşadığı sorunları çözmesini bekliyor. Şenol hocanın listesindeki diğer iki isim Zevki Yavru ve Mustafa Yumlu. Trabzonspor'da gönderilecekler listesinde yer alan Zeki Yavru'nun düşük maliyeti, bu transferin gerçekleşme ihtimalini yükseltiyor. Ancak Mustafa Yumlu, sağ bacak çapraz bağlarından yaşadığı sakatlık nedeniyle sezonu kapattığı için değerlendirme dışı bırakıldı.

SELÇUK
Eski formunu arayan Selçuk, bu sezon 10'u ligde olmak üzere 17 maçta görev yaparken, sadece 774 dakika süre aldı.

BURAK
Trabzon'da geçtiğimiz sezon 25 maçta 23 gol atıp 3 asist yapan Burak, bu sezon 548 dakika sahada kaldı ve 7 maçta 5 kez rakip ağları sarstı.

MUSTAFA
Geçtiğimiz yıl ligin maç başına en fazla hava topu kazanan ismi olan Mustafa, bu sezon sakatlık öncesi 13 maçta 1074 dakika süre aldı.

ZEKİ
G.Birliği'nde geçen sezon 2194 dakika sahada kalan Zeki Yavru, bu sezon Trabzon'da ancak 293 dakika forma giyebildi.

(Sabah)

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 03:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER