Serdar Aziz cephesinden flaş F.Bahçe açıklaması!

Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, TRT Spor'a önemli açıklamalarda bulundu.

Serdar Aziz cephesinden flaş F.Bahçe açıklaması!

Haluk Canatar, milli futbolcu ile Galatasaray arasındaki sözleşmenin cuma günü feshedileceğini ifade etti.

Serdar Aziz'in Galatasaray'da kalmasının mümkün olmadığını ifade eden Canatar, "Albayrak beni aradı. 'Ben şahsen bu ayrılıktan çok üzüntü duyuyorum' dedi. 'Yaşanacakmış, hiç problem değil' dedi. Bonservissiz olur mu? Galatasaray'ın tabii ki, iyi bir tasarrufu var. Devre arası transferleri tüm dünyada zor olan şeylerdir. Çok önemli oyuncular için de zordur fakat devre arası transferlerinde kolayı tercih ederler. Takımda, kadroda yer almamış gibi... Ama Serdar'ın ayrılış şekliyle performansının ilgisi olmadığını biliyoruz" dedi.

"GALATASARAY'DAN SERDAR İÇİN TEKLİF ALMADIK"

Galatasaray'dan Serdar'ın kalması yönünde bir teklif almadıklarınının da altını çizen Canatar, "Bana Galatasaray'dan devam edilmesi üzerine bir teklif gelmedi. Biz kulüple en iyi diyaloglar şeklinde devam ettik. Biz Galatasaray markasına saygı duyuyoruz. Fenerbahçe ile yapmış olduğumuz toplantılardan çıktıktan sonra her zaman kulübe bilgi vermişimdir. Artık bu sürecin Serdar açısından da daha fazla yıpratıcı bir hal almaması için bir konuşma yapıldı" şeklinde konuştu.

"SERDAR AZİZ İÇİN F.BAHÇE İLE GÖRÜŞTÜK"

Serdar Aziz'in Fenerbahçe ile anlaşmaya vardığını dfa açıklayan Canatar, "Görüşebeilirsiniz diye Galatasaray Yönetimi söyledi. Ben menajerim. Taraftar ruhuyla hareket edemem. Ben Serdar'a Fenerbahçe'yi uygun gördüğümü söyledim. Serdar da gayet uygun baktı. Kadro dışı kalmış, futbolu mu bırakacak? Alacaklar çok gündem oluyor. Evet alacakları var. Bu alacaklar için biz Galatasaray'a hiçbir tebligat çekmedik" ifadeleri kullandı. (TRT Spor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER