Serdar Aziz ile Abdurrahim Albayrak arasındaki görüşmenin detayları ortaya çıktı!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından kadro dışı bırakılan adı Fenerbahçe ile anılan Serdar Aziz ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Serdar Aziz ile Abdurrahim Albayrak arasındaki görüşmenin detayları ortaya çıktı!

Galatasaray ile Serdar Aziz arasındaki görüşmeler tıkandı. A Spor, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ile milli futbolcu arasında geçen görüşmenin detaylarına ulaştı.

Sarı kırmızılı kulübün ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ile takımdan ayrılması istenen Serdar Aziz bir görüşme gerçekleştirdi.

Yapılan görüşmede Albayrak'ın belirledikleri bonservis bedelinin 4 milyon euro olduğunu ve bu parayı ödeyen kulübün Serdar'ı alabileceğini söylediği öğrenildi.

Albayrak'ın 4 milyon euro'luk bonservis talebini iletmesi üzerine ise Serdar Aziz'in sarı kırmızılı kulüpten alacağını talep ettiği aktarıldı.

Serdar'ın Albayrak'a "Benim alacağım olan 2 milyon euro'yu verin isterseniz 20 milyon euro bonservis bedeli isteyin" dediği belirtildi.

Serdar'ın ayrıca "Bu sezon Galatasaray'dan hiç para alamadım. Neredeyse içerde 1 senelik alacağım var ve bugüne kadar hiçbir zaman kulübü arayıp "bana paramı verin" diyerek sıkıştırmadım. Bu sezon sonuna kadar toplam 3 milyon 400 bin euro alacağım var. İsterseniz bu parayı öderseniz ve ben de transer olmak için beklerim ama bonservisim için 4 milyon euro veren olmazsa da Galatasaray'da kalıp, sözleşmemdeki ücreti alırım ya da alacaklarımı ödemeyin ve buna karşılık bonservisimi verip, beni serbest bırakın" talebinde bulunduğu öğrenildi.

Galatasaray yönetiminin Serdar Aziz'in talebini değerlendirmeye aldığı ve kararını önümüzdeki günlerde vereceği belirtildi.    (A Spor)

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 03:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER