Serdar Aziz sessizliğini bozdu! "Olası gelişmeler hakkında açıklama yapacak tek yetkili adres..."

Galatasaray'ın kendisine kulüp bulmasını istediği Serdar Aziz, sosyal medya aracılığıyla bir açıklama yaptı.

Serdar Aziz sessizliğini bozdu! "Olası gelişmeler hakkında açıklama yapacak tek yetkili adres..."

Serdar Aziz'in açıklaması şu şekilde:

"Sözleşmeli olduğum kulübümün yönetimi tarafından menajerim aracılığı ile tarafıma, 'teknik ekibin talebi doğrultusunda ayrılmam isteği ile kulüp bulunması' yönündeki karar iletildi. Bu karar sonrası tatilimi yarıda keserek İstanbul'a geldim ve menajerim ile buluşarak teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim ile görüşme yapmak istediğimi, bu sürece kadar da transfer konusunda hiçbir çalışma ve görüşme yapılmamasını rica ettim.

Bu düşüncemi ve ayrıntıları menajerim aracılığıyla kamuoyuna duyurdum.

Reel olarak devam eden süreçte menajerim yurt içi ve yurt dışında kulüpler ile transfer görüşmelerine başladığını ve gelen teklifleri değerlendirdiğimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Tabii ki bu esnada kulübüm ile sözleşmemin devam etmesi sebebi ve bonservisli bir oyuncu statüsünde olmamdan dolayı tüm görüşmeler menajerim tarafından kulübüme birebir şekilde iletilmektedir. Bu yüzden transferim içeriğinde belirlenen bonservis bedeli ve görüşülen kulüpler ve olası gelişmeler hakkında açıklama yapacak tek yetkili adres Galatasaray Spor Kulübü'dür.

Tüm bu süreç içerisinde sessiz kaldığım gibi sosyal medyada zaman zaman değişik algılar oluşturulmak ve şahsımı yıpratmak için gösterilen çabaları üzüntü ile takip etmekteyim. Devam eden sürecin sonuna kadar aynı sessizliğimi koruyacağımı ttüm spor kamuoyu ile paylaşarak saygılarımı sunarım."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 22:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER