Serdar Aziz'in menajerinden Fatih Terim açıklaması! "3 dakika bile sürmedi"

Galatasaray'ın ayrılık kararı aldığı Serdar Aziz'in menajeri A Spor'a bağlanarak gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Serdar Aziz'in menajerinden Fatih Terim açıklaması! "3 dakika bile sürmedi"

Haluk Canatar'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"Görüşmede özür dileme gibi bir durum söz konusu olmadı"

"Fatih Terim'le Serdar Aziz'in görüşmesi 3 dakika sürdü. Serdar'ın bir hatası olursa özür diler. Görüşmede özür dileme gibi bir durum söz konusu olmadı. Serdar da Fatih Terim ile çalışma kültürlerinin farklı olduğunu söyledi."

"Görüşme 3 dakika bile sürmedi"

"Fatih hocanın aldığı kararı yargılama hakkına sahip değiliz. Fakat hatayı öğrenme konusu farklı. Burada hata söz konusu değil. Gündem özür dileme değildi. Görüşmemiz 3 dakika bile sürmedi, Serdar ve Fatih hoca sarılarak ayrıldılar."

"Tatile gitmesi sorun değil"

"Serdar özür dilemek için değil konunun detayını öğrenmek için Fatih hoca ile görüştü. Konu farklı bir konu. Tatile gitmesi sorun değil. Bir kere daha olmuştu. Serdar'ın elmacık kemiği kırıldı mı? Evet kırıldı. Pazar günüydü Serdar'ı acil ameliyat ettirmemiz lazımdı."

"Görüşme yapmadım..."

"Serdar'a 'dişlerin dökülebilir' dediler, Serdar yine de maçını oynadı. Bugün son derece güzel bir görüşme olmuş. Ben hiçbir kulüple transfer görüşmesi yapmadım.  Serdar'ın durumunu soran kulüpler var. Yarın Galatasaray Yönetimi ile bonservis ücretini konuşacağım. Sonrasında her şey akışına göre gider. Şu anda Serdar'ın anlaştığı hiçbir kulüp yok."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 04:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER