"Sergen Yalçın ile görüştü!" Galatasaray'da sıcak gelişme...

Galatasaray'da Metin Öztürk'ün seçilmesi halinde Florya'nın başına geçmesi beklenilen Levent Nazifoğlu'nun Sergen Yalçın'la görüştüğünün ortaya çıkması gündeme bomba gibi düştü. Sarı-kırmızılıların bir kısmı, genç hocanın Beşiktaş’la özdeşleştiğini dile getirirken karşı taraf ise Galatasaray forması giydiğini hatırlattı.

"Sergen Yalçın ile görüştü!" Galatasaray'da sıcak gelişme...

Metin Öztürk'ün seçilmesi halinde Florya'nın başına geçmesi beklenilen Levent Nazifoğlu'nun Sergen Yalçın'la görüştüğünün ortaya çıkması gündeme bomba gibi düştü. Sarı-kırmızılı taraftarlar sosyal medyada ikiye ayrıldı.

Bir grup Beşiktaş'la özdeşleşen ve Beşiktaş'ın son şampiyonluğunda büyük payı olan Sergen Yalçın'ı veto etti. Diğerleri ise Sergen Yalçın'ın Türk futboluna mal olduğunu iddia ederek, "Galatasaray dahil 4 büyüklerin hepsinde oynamış bir kişi rahatlıkla takımı çalıştırır" fikri altında birleşti. Ayrıca Okan Buruk ve Ömer Erdoğan da Metin Öztürk'ün adayları arasında...

3 KUPASI VAR

1999-2000 ve 2001- 2002 yılları arasında iki kez Galatasaray forması giyen ve 2 lig, 1 kupa şampiyonluğu yaşayan Sergen Yalçın'ın sarı-kırmızılı takımla yeniden yolları kesişti. (Fotomaç)

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2022, 00:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER