Seri'den sonra sıra 'Pitbull'da!

Fernando'nun gidişiyle ön liberoda alternatif sıkıntısı yaşayan Galatasaray'ın gündemine yeniden Cuellar geldi. Sarı-Kırmızılılar'ın, Avrupa'ya dönmek isteyen Kolombiyalı için devrede olduğu öğrenildi.

Seri'den sonra sıra 'Pitbull'da!

Galatasaray'ın kilit oyuncuları arasında yer alan Fernando'nun İspanyol devi Sevilla'ya dönmesinin ardından Aslan'ın gündemine bir kez daha Brezilya'da Flamengo forması giyen Gustavo Cuellar geldi.

26 yaşındaki ön liberonun kulübünden ayrılmak istediği öğrenilirken, Avrupa'ya gitmek istemesi nedeniyle Kırmızı-Siyahlı ekibin zam teklifini reddettiği bilgisine ulaşıldı.

Bu gelişmelerin üzerine de Sarı- Kırmızılılar'ın Kolombiyalı'nın menaceriyle iletişime geçtiği bildirildi. Aslan'ın önümüzdeki günlerde Cuellar için Flamengo ile masaya oturması bekleniyor.

FATİH TERİM ÇOK İSTİYOR

Agresif ve defansif yönü güçlü bir 6 numara isteyen Fatih Terim'in Kolombiyalı futbolcu çok olumlu bir rapor verdiği öğrenildi. Yönetim de Flamengo'ya 4 milyon Euro teklif etti.

FUTBOL TARZI ÇOK AGRESİF, LAKABI PİTBULL

2016 yılından bu yana Flamengo formasını giyen Gustavo Cuellar agresif futbolu ile ön plana çıkıyor. Kolombiyalı yıldız, tıpkı Galatasaray'ın efsane yıldızı Felipe Melo gibi 'pitbull' lakabı ile tanınıyor. Defansif özellikleri üst düzeyde olan Kolombiyalı yıldız hücumda ise takımına fazla katkı vermiyor. (Fanatik)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER