Sevilla'nın Galatasaray paylaşımı taraftarları çıldırttı

Son dönemde Galatasaray'dan Fernando ve Marcao'yu transfer eden Sevilla, daha önce Sarı Kırmızlı ekip forması giyen Alex Telles'i de Manchester United'dan kiraladı. Sevilla'nın bir dönem Sarı Kırmızılı ekibin başarısı için ter döken 3 oyuncu ile ilgili yaptığı Galatasaray paylaşımı, Sarı Kırmızılı ekip taraftarları tarafından tepkiyle karşılandı.

Sevilla'nın Galatasaray paylaşımı taraftarları çıldırttı

La Liga ekiplerinden Sevilla, transfer çalışmaları doğrultusunda sol bek arayışını noktaladı ve Manchester United'dan Alex Telles'i kiralık olarak kadrosuna kattı. Brezilyalı yıldızın transferiyle İspanyol temsilcisinde daha önce Galatasaray 'da forma giyen sayısı futbolcu sayısı 3'e yükseldi.

Bilindiği üzere ilk olarak Fernando'yu Temmuz 2019'da 4.5 milyon Euro'ya kadrosuna katan Endülüs ekibi, Temmuz 2022'de ise bonuslarla beraber 15 milyon Euro karşılığında Marcao'yu Galatasaray'dan koparmıştı.

Telles hamlesi sonrası Sevilla'dan flaş bir sosyal medya hamlesi geldi. İspanyol ekibinin resmi Twitter hesabından ''Fernando, Marcao, Alex Telles. Teşekkürler, Galatasaray'' tweeti atıldı.

Bu tweet, Galatasaraylı taraftarlar tarafından tepkiyle karşılandı. Tweetin altına binlerce eleştiri yorumu geldi.

Victor Nelsson'u da istediği iddia edilen Sevilla, Sarı Kırmızılı ekipten önce futbolcuları ikna etme çabası nedeniyle Sarı Kırmızılı ekip taraftarları tarafından sert bir dille eleştiriliyor.

​​​​​​

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2022, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER