"Sezonun muhasebesi için UEFA grup maçlarının bitmesi beklenecektir"

Serkan Korkmaz, Galatasaray'ın derbideki yenilgisini yorumladı.

"Sezonun muhasebesi için UEFA grup maçlarının bitmesi beklenecektir"

Fotomaç yazarı Serkan Korkmaz, Galatasaray'ın derbideki yenilgisini yorumladı. 

İşte Serkan Korkmaz'ın değerlendirmeleri:

"Terim'e sorsalar; "Fenerbahçe'de hangi üç isim oynamasın" diye; kaleci Altay, Gustavo ve Valencia'yı tercih etse buna kimse şaşırmazdı.

Muhammed yerine, Morutan tercihi Kerem'in golündeki asist(!) nedeniyle "doğru" gibi dursa da genç Rumen top kaptırmada sezon rekorunu zorladı (belki de kırdı).

1-0 öndeyken kontra golü yemek inanılmaz derecede abesti bence. Pereira, yediği golde dörtlüye geçmenin bedelini ödemişti fakat Galatasaray hangi sebeple öyle bir gol yemeyi başardı anlamak imkansız.

Fatih hocanın Taylan ve Diagne'yi sahaya sürüp, Morutan ve Halil'i yanına alması maçın senaryosunu değiştirdi.

Herkesin muhtemel on birinde yer alan Mohamed'in yerinde olsam o dakikada menajerim ve Bordeaux sportif direktörünün içinde olduğu bir mesaj grubu kurardım doğrusu.

Hakem Meler'in Diagne'nin golünü VAR'da izleyip saymadığı enstantanede "üstte" bir itme mi var yoksa "altta" bir takılma mı, ekrandan anlayamadım; kararı otoritelere bırakıyorum. Maçı on kişi tamamlayan rakibini son dakikalarda bunaltan Galatasaray Crespo'nun sıra dışı golüyle ağır bir yara aldı.

Lig şampiyonluğu için iddiasını iyice yitiren sarı kırmızılarda bu yenilginin ve hatta sezonun muhasebesi için UEFA grup maçlarının bitmesi beklenecektir." (Fotomaç)
 

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2021, 20:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER