Sinan Gümüş hakkında olay iddia! Görüştü...

Son günlerin en çok konuşulan ismi Sinan Gümüş'le ilgili bomba bir iddia gündeme geldi.

Sinan Gümüş hakkında olay iddia! Görüştü...

Son günlerin en çok konuşulan ismi Sinan Gümüş'le ilgili bomba bir iddia gündeme geldi. Diagne ve Mitroglou transferi ile takımdaki yerini kaybeden Sinan Gümüş'ün Antalya maçı kadrosunda olmama nedeni ortaya çıktı. Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan oyuncunun menajerinin Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli ile görüştüğü ve bu nedenle kadroya alınmadığı öğrenildi. Sarı kırmızılı ekip ile hala sözleşme imzalamayan Sinan Gümüş'ün sezon sonunda Fenerbahçe'ye gidebileceği iddia edildi.

GALATASARAY'IN TEKLİFİNİ REDDETMİŞTİ!

Sinan Gümüş ile nikah tazelemek adına menajeri ile görüşen Galatasaray yönetimi, 25 yaşındaki futbolcuya yüzde 50'lik bir zam uygulayarak teklifini yapmıştı.

Yani sarı kırmızılı yönetim, şu anda 650 bin Euro garant iücret alan Sinan Gümüş'e, 1 milyon Euro önermişti.

Sinan Gümüş'ün ise bu teklife olumlu yanıt vermediği ortaya çıktı.

Kontratı mayıs ayında sona erecek olan 25 yaşındaki oyuncunun, yıllık 1 milyon Euro'ya karşılık gelen ve TL bazında yapılan teklife sıcak bakmadığı öğrenildi.

Sinan Gümüş'ün, Galatasaray'ın önerdiği bu kontrat şartlarına, "Yıllardır takımda en düşük gelir elde eden futbolcuyum. Bu formayı giydiğim müddetçe de her zaman elimden geleni yaptım ve yine yapacağım. Bu kariyerimde atacağım en önemli imzalardan biri" diyerek sunulacak kontrat şartlarının daha iyi olması gerektiğini belirttiği öğrenildi..

YURT DIŞI İHTİMALİ DE MASADA

Galatasaray yönetiminin ise Sinan'ın yeterli bulmadığı kontrat şartlarında artışa gidip gitmemeye sezon sonuna kadar geçecek süreci gözlemleyip karar vereceği öğrenildi. 25 yaşındaki futbolcunun sergileyeceği performansa bağlı form durumuna göre, yönetim sunduğu sözleşme şartlarını revize edecek.

Sinan Gümüş'ün, Galatasaray ile yeni sözleşme imzalamak için 1 milyon Euro'nun üzerinde bir teklif beklediği ve gelmemesi halinde ise futbol hayatına yurt dışında devam etmeyi düşündüğü öğrenildi. Sinan, bu sezon 23 maçta 4 gol, 2 asistlik performans sergiledi. (Fotomaç)

.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER