Son anda Galatasaray'da kalmıştı... Yeni teklif kapıda!

Galatasaray'da transferin son gününde Anderlecht'in transfer etmek istediği ancak olumsuz sonuçlanan Yunus Akgün transferinde yeni gelişmeler yaşanıyor.

Son anda Galatasaray'da kalmıştı... Yeni teklif kapıda!

Belçika ekibinin Yunus Akgün'ü hala takip ettiği ve sezon sonunda bu transferin 6 ay rötarlı da olsa gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi.
 
Belçika ekibinin, Yunus Akgün'ü istediği ve sezon sonuna kadar da yine 18 yaşındaki oyuncuyu takip edip Mayıs ayında Galatasaray'ın kapsını çalması bekleniyor. Kısaca Anderlecht, 1 milyon euroluk komisyon talebi nedeniyle vazgeçtiği transferden Yunus'un menajerini değiştirmesi ile yeniden sezon sonunda masaya oturmak istediği öğrenildi.

MENAJERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Ozan Kabak gibi Avrupa'ya açılma ve Anderlecht'e transferi temsilcisi Mike Stevic yüzünden bozulan Yunus Akgün menajeri ile yaptığı anlaşmayı feshetti. 3.5 milyon euro ve bir sonraki satışından yüzde 30 pay karşılığında Galatasaray ve Anderlecht'in anlaşmaya vardığı transfer, Yunus Akgün'ün menajeri Mike Stevic'in 1 milyon euroluk komisyon talebi sonrasında bozulmuştu.

1 milyon euroluk talebiyle iki tarafında planlarını bozan menajer Mike Stevic ile Galatasaraylı oyuncu Yunus Akgün yollarını ayırdı. Yunus Akgün, temsilciliği için menajer Hasan Anıl Eken ile anlaştı. Bundan sonra sarı kırmızılı oyuncu ile alakalı tek yetkilinin Eken olduğu belirtildi.(Futbolarena)


 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 03:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER