Son düdük çaldı, derbide söz düellosu başladı! ''Hadi gidin, beraberliğe sevinin''

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında pazar günü oynanan derbide, hakemin son düdüğü ile saha içindeki futbol mücadelesi yerini söz düellosuna bıraktı.

Son düdük çaldı, derbide söz düellosu başladı! ''Hadi gidin, beraberliğe sevinin''

Pazar akşam Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbide 90+6'dan sonra sahaya atılan ekstra toplar, Galatasaray cephesinde kızgınlığa neden oldu. Önce Muslera aut atışı kullanacakken, kısa bir süre sonrada Harun aut atışı kullanacakken top toplayıcı çocuklar sahaya ikinci bir top daha atarak oyunun durmasına neden oldu. Hasan Şaş, Fenerbahçe kulübesine ''maç bitsin diye daha yapacağınız çirkeflik olacak mı?'' diye bağırdı.

Maçın sonunda da ortam gerildi

Can Bartu'nun vefaatı derbiyi yumuşatsa da maçın sonunda kısa bir gerginlik yaşandı... gerginliğin başrollerinde ise Belhanda ile Sadık vardı. Belhanda'nın Volkan Demirel'e, Fenerbahçe tribünlerini işaret ederek "oraya git" tarzında bir hareket yapması kızdırdı. Araya Sadık girdi. Belhanda'yı itti. İsmail ile Dirar ise tartışmayı büyümeden önledi.

Bu arada bazı Galatasaraylı oyuncuların Fenerbahçelilere, ''berabere kaldığınız için tribünler sizi çağırıyor. Hadi gidin sevinin'' sözleri ufak tefek alevlenmelere neden olsa da, herhangi bir gerginlik yaşanmadı. 

Öte yandan Fenerbahçe tribünlerinden atılan ayakkabı Hasan Şaş'a isabet etti. Hasan Şaş sinirlenip ayakkabıyı saha kenarına fırlattı. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 22:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER