Spartak Moskova'nın forveti Ze Luis Galatasaray'ı açıkladı! "Teşekkür ederim..."

Galatasaray'ın transfer gündemindeki Ze Luis ve menajerinden açıklama geldi. Ze Luis ile birlikte yıldız futbolcunun menajeri Pires, Rus basınına konuştu.

Spartak Moskova'nın forveti Ze Luis Galatasaray'ı açıkladı! "Teşekkür ederim..."

Ze Luis, Rus basınına yaptığı açıklamada Galatasaray'a teşekkür ettiğini ve diğer kulüplerin kendisine ilgi duymasının güzel bir şey olduğunu söyledi.

Luis, "Galatasaray'a teşekkür ederim. Ancak şu anda Spartak Moskova'nın oyuncusuyum ve tamamen takımımın başarılı olmasına odaklandım. Devam eden bir sözleşmem var." ifadelerini kullandı. 

"SATMAYACAĞIZ!" 

Spartak Moskova'nın sahibi Fedun ise yaptığı açıklamada, "Luiz Adriano ve Ze Luis'i satmayacağız. Bunu tekrar ediyorum. Kaldı ki, basında sözü edilen rakamlar Ze Luis'e biçtiğimiz fiyata yakın bile değil. Eğer 50-60 milyon euro civarında bir teklif gelirse bunu düşünebiliriz." 

Ze Luis'in menajeri ise Galatasaray'ın, Ze Luis ile ilgilendiğini doğruladı.

Pires yaptığı açıklamada, "Galatasaray, Ze Luis'i kadrosuna katmak istiyor. Spartak Moskova ise onu bırakmaya hazır dğeil. Kulüp yönetimi Ze Luis ile birlikte 3 futbolcusunu satmamaya karar verdi. Luiz Adriano, Fernando ve Ze Luis'i satmak istemiyorlar. Belki daha sonra Çin kulüpleri Spartak Moskova'nın kabul edebileceği, cazip bir teklif sunabilir ama Spartak Moskova, Galatasaray'ın teklifini düşük buldu." dedi.  (Futbolarena)

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 01:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER