Süleyman Hurma'dan Ndao açıklaması!

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Ndao ile ilgili açıklama yaptı.

Süleyman Hurma'dan Ndao açıklaması!

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, A Spor'da canlı yayında transfer gündemindeki isimler hakkında açıklamalarda.

"NDAO SANIRIM GİDECEK"

Galatasaray'ın transfer gündeminde olduğu konuşulan Ndao için Türkiye'den teklif olmadığını belirten Süleyman Hurma "Alassane Ndao sanıyorum gidecek, öyle gözüküyor. 24 yaşında bir oyuncu, her maç 13 kilometre üzerinde koşar, 11 gol, 10 asistle oynuyor, sıkı bir santrforumuz olsa 30 asistle oynayacaktı. Ndao için Türkiye'den teklif almadı. Bazen 10 milyonu getiren de alamayabilir, bazen 300 bin euro getiren alır. Geçtiğimiz sezon başında biri 500 bin euro verse, ben Ndao'yu verebilirdim çünkü çok ihtiyacım vardı. Bunu alın, sonraki satıştan pay verin dedim, nakite ihtiyacım vardı, birine alın dediğinizde almıyorlar. O günkü koşullar farklıydı. Çocuğun taleplerini de değerlendirmek lazım." dedi.

"BIGLIA'YI F.BAHÇE VE TRABZONSPOR SORDU"

Fenerbahçe ve Trabzonspor ile adı geçen Lucas Biglia hakkında konuşan Süleyman Hurma "Biglia 18 milyon euro bonservis bedeline Milan'a transfer oldu. Biglia 13 kilometre üzerinde koşuyor, onu satmak için almadım. Durmak istediği sürece kulübümüzde durur. Bir para talebim yok, alacağım büyük bir para da yok. 35 yaşında diye yazıyorlar, Türkiye'nin tartışmasız en iyi orta saha oyuncusu. Beşiktaş'ta Atiba olmadığında seviniyoruz. Burak Lille'de şampiyon oldu, Biglia'dan büyük. Oyuncu ne durumda, onu bilmek lazım. İnşallah Biglia'yı mutlu ederiz, elimizde durur. Opsiyonu kullandık. Fenerbahçe ve Trabzonspor ile konuştuk ama çok istiyoruz, verir misin diye bir şey olmadı. Trabzonspor'da da sayın başkan ile görüştük, bir dönüşleri olacaktı, olmadı. Fenerbahçe de sordu." diye konuştu.

"FABIO BORINI KALMAK İSTEDİ"

Fabio Borini hakkında da konuşan Süleyman Hurma "Gitmek istemeyen oyuncularımız da var. Borini mesela kontrat uzatmak istedi. Borini'ye de bir sürü kulüpten teklif var, 1 yıl daha kontratı var aslında, proje beni çok etkiledi dedi." ifadelerini kullandı.

"AMRABAT DELİYE DÖNDÜ"

Oyuncuların büyük takımdan teklif gelince durmak istemediğinden bahseden Süleyman Hurma "Amrabat deliye döndü, kadro dışı bırakmak zorunda kaldık, gitmek istiyor, büyük takımda olmak istiyor. Doğal olarak insan duygularının bir sonucu bu." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER