Tanju Çolak, Gomis ile görüşmesini anlattı! Verdiği tavsiyeleri açıkladı...

Galatasaray'ın unutulmaz futbolcularından olan Tanju Çolak, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne ziyaret gerçekleştirdi. Yapılan ziyarette sarı kırmızılıların golcü futbolcusu Bafetimbi Gomis ile aralarında dikkat çeken diyaloglar yaşandı.

Tanju Çolak, Gomis ile görüşmesini anlattı! Verdiği tavsiyeleri açıkladı...

Türk futbolu ile Galatasaray'ın önemli isimleri arasında yer alan ve 1987-1988 sezonunda attığı 39 golle Altın Ayakkabı ödülünü kazanan  Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) 48 kişilik futbol efsaneleri listesinde bulunan Tanju Çolak, dün Florya Metin Oktay Tesisleri'ne ziyarette bulundu. Burada ise Galatasaray'ın golcüsü Gomis'le buluşan Tanju Çolak futbolcu ile aralarında geçen diyaloglardan bahsetti.

Takımda kalmasını söylemiş

Tanju Çolak futbolcu ile ilgili konuşması hakkında ise, 'Galatasaray'ın içinde bulunduğu duruma çok üzüldüğümü belirttim. Kendisine, gol yollarına daha yakın oynaması gerektiğini ve üçüncü bölgede daha fazla tehditkar olmasını tavsiye ettim. Ayrıca takımda kalırsa gelecek sezon ondan çok gol beklediğimi de söyledim' ifadelerine yer verdi.

Gomis, Kerem Aktürkoğlu ile iyi anlaşıyormuş

Tanju Çolak devam eden açıklamalarında ise Gomis'in kendisine,  Gomis'in de kendisine; Türkiye'yi ve Galatasaray'ı çok sevdiğini, sarı-kırmızılıların 23 yaşındaki oyuncusu Kerem Aktürkoğlu'yla ise saha içi ve dışında çok iyi anlaştığını belirtti. Ayrıca Baferimbi Gomis'in kendisinin Avrupa Gol Kralı olduğunu öğrendiğinde büyük mutluluk duyduğunu ve şaşırdığını da sözlerine ekledi. (Fotomaç)

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2022, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER