"Tedbir de devam ediyor, dava da devam ediyor; görevimizin başındayız"

Galatasaray Spor Kulübü Haziran Ayı Divan Kurulu Olağan Toplantısı, Florya Metin Oktay Tesisleri Basketbol Salonu’nda yapıldı.

"Tedbir de devam ediyor, dava da devam ediyor; görevimizin başındayız"

Divan Kurulu toplantısının ardından Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Galatasaray Televizyonu'na açıklamalar yaptı.

Yusuf Günay şu ifadeleri kullandı:

“22. şampiyonluğumuzun ardından ilk Divan Kurulu toplantısı. Çok güzel bir toplantı oldu. Herkes duygularını, düşüncelerini ifade etti. Öncelikle yönetim olarak Kaan Kançal kardeşimiz mali tabloları sundu. Mali tablolarımız çok takdir topladı. Tabii ki sportif başarının arkasında mali başarı ve idari reformların yattığını da herkesin burada gördüğünü anladık. Bu bizim için mutluluk ve gurur verici bir hadise. 22. şampiyonluğu elde ettiğimiz zaman biz hemen hedef 23 diye rotamızı belirledik. Bu noktada çalışmalarımız devam ediyor. Bu yüzden Başkanımız Mustafa Cengiz ve İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak toplantıya katılamadılar. Onların yoğun görüşmeleri var, bugün çok ani toplantılar çıktı. Biz hiç durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün kamuoyunda bazı haberler çıktı idari ibrasızlığın yargı sürecine ilişkin. Bu konuda camiamızı, taraftarımızı ve Türk spor kamuoyunu bilgilendirmek isterim. Tedbir de devam ediyor, dava da devam ediyor. Biz görevimizin başındayız. Kimsenin en ufak bir tereddüdü olmasın. Görevimizin başında olduğumuz sürece de Galatasaray için en iyisini her zaman olduğu gibi yapmaya hazırız ve yapıyoruz.” (Galatasaray.org)

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 03:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER