Terim, antrenmanda patladı: "Nerede olduğunuzun farkında mısınız?"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, pazartesi günü yapılan antrenmanda oyuncularına patladı.

Terim, antrenmanda patladı: "Nerede olduğunuzun farkında mısınız?"

Bursaspor ve Schalke karşısında üst üste puanlar kaybeden Galatasaray'da, Malatya deplasmanında alınan mağlubiyet bardağı taşıran son damla oldu.

Basın toplantısında gemileri yakmak istemeyen ve sözlerini dikkatle seçen Fatih Terim, yine de sert mesajlar vermişti ama asıl patlamayı pazartesi günkü antrenmanda yaptı.

Tecrübeli çalıştırıcı, "Birbiri için ve Galatasaray için oynayan kültüre sahip 11'e ihtiyacımız var. Galatasaray takımında kimse istemez sakat olsun ama istemediğimiz sakatlıklar olmuşsa o sakatlıkları fırsat bilip o formayı alacaksın! Siz 2-3 metreden atamazsanız zaten geriye düşersiniz. Kritik bir süreçten geçiyoruz doğru teşhisimiz var ancak tedavimiz için hastanın da rızası gerekiyor" ifadeleriyle bütün takıma hitap ederken, pazartesi günkü antrenmanda da futbolcularla daha ağır sözler kullandı.

"Yalnız kalmayın"

Galatasaray'ın tecrübeli hocası, "Nedir bu haliniz? Siz nerede olduğunuzun, hangi takımda oynadığınızın farkında mısınız?" sözleriyle futbolculardan oynanan kötü futbolun hesabını sorarken, "Bir an önce aklınızı başınıza alın. Cuma günü önümüzde çok önemli bir derbi var. Milyonlarca taraftarı kimsenin üzmeye hakkı yok. İnsanlar evlerinden çıkıp bizler için her yere koşuyor. Dün havaalanındaki karşılaşmayı gördünüz. Bunları aklınızdan çıkarmadan mücadele edeceksiniz" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, geçmiş dönemlerde bütün başarıların mücadele ve iyi arkadaşlıklarla geldiğini hatırlatarak, "Kimseyi yalnız görmeyeceğim. Kimse kendi kabuğuna çekilmeyecek. Herkesi bir arada göreceğim" uyarılarında da bulundu. (Türkiye Gazetesi)

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 02:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER