TFF ve Fenerbahçe'de büyük panik!

Galatasaray 2. Başkanı’nın, Ali Koç ile Hüsnü Güreli arasındaki üç saatlik görüşmede konuşulanları bildiğini ima etmesi, Riva’da tansiyonu iyice yükseltti.

TFF ve Fenerbahçe'de büyük panik!

Abdürrahim Albayrak, derbi sonrası kameralar karşısına geçip “Arkadaşlar bildiğim birçok şey var. Bana söylenen birçok şeyler var. Türk futbolu adına, Türk futbolunun markası adına üzgünüm. Zamanı gelince çok şey paylaşacağım” ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray 2. Başkanı’nın, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile TFF Başkanı Hüsnü Güreli arasındaki üç saatlik görüşmede konuşulanları bildiğini ima etmesi, Riva’da tansiyonu iyice yükseltti.

Ayrıca Albayrak’ın Galatasaray-Konyaspor maçındaki VAR görüşme kayıtlarının istemelerine rağmen verilmediğini ancak bu kayıtların ellerinde olduğunu telaffuz etmesi kafaları karıştırdı. Ses kayıtlarının dışarı sızmasının mümkün olmadığından emin olan Futbol Federasyonu, bunun ancak içeriden birisinin Albayrak’a sözlü olarak söylediğini düşünüyor.

Söz konusu maçta hakem ile VAR arasındaki diyalog medyaya yansımış, dönemin MHK Başkanı Yusuf Namoğlu da bu ifadeleri doğrulamıştı. (Türkiye gazetesi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER