Trezeguet artık Cimbom'a daha yakın! Transfer şifresi D'Avila'da...

Galatasaray ile iyi ilişkileri bulunan D'Avila, sürpriz bir hareketle Kasımpaşa’dan Trezeguet’nin temsilcisi oldu.

Trezeguet artık Cimbom'a daha yakın! Transfer şifresi D'Avila'da...

Bu durum Galatasaray’ın yaz dönemindeki ilk hedefinin Mısırlı futbolcu olacağı iddialarını güçlendirdi.

Kasımpaşa’dan Mbaye Diagne’nin devre arasında Galatasaray’a transferinde etkili olan William D'Avila, yaz döneminde ise futbolcularından Henry Onyekuru’yu sarı-kırmızılı takıma getirmişti. 

Aynı zamanda Badou Ndiaye’nin de menajeri olan William D'Avila, Senegalli futbolcunun Osmanlıspor’dan Galatasaray’a gelişi, Stoke City’ye satılışı ve yazın kiralanmasında önemli bir rol üstlenmişti. Bu operasyonlarla adını duyuran Menajer William D'Avila, sadece Ndiaye’nin satışından 1 milyon euro komisyon almıştı.

Belhanda’nın da menajerliğini yapan William D'Avila, Faslı futbolcu için de devre arasında Suudi Arabistan’tan 7-8 milyon euroluk teklifler getirmişti.

Şimdi de Trezeguet’in menajerliğini alan William D'Avila, yaz dönemine de damga vuracak gibi görünüyor.

Cim-Bom’da yine aynı menajerin oyuncuları olan Belhanda’nın satışı ile beraber kiralık olarak forma giyen Ndiaye ve Onyekuru’nun durumları da merak ediliyor.

Galatasaray’da mevcut kadrodaki yıldızların menajerliğini yapan William D'Avila, bunun yanında altyapıdan da 3 isimle çalışmaya başladı. Zaman zaman A takıma da gelen 21 yaşındaki orta saha Celil Yüksel, 19 yaşındaki orta saha Abdussamed Karnuçu ve 18 yaşındaki bir diğer orta saha Ferhan Evren de D'Avila’nın menajerliklerini üstlendiği isimler oldu. (Milliyet)

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 04:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER