Tugay Kerimoğlu, Galatasaray'da o isme dikkat çekti! "Onun oyuna girmesi..."

Galatasaray'ın unutulmaz ismi ve beIN Spors yorumcusu Tugay Kerimoğlu, Galatasaray-Akhisarspor maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Tugay Kerimoğlu, Galatasaray'da o isme dikkat çekti! "Onun oyuna girmesi..."

Tugay Kerimoğlu'nun açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"Galatasaray doğruları yaptı..."

"Selçuk faktörünün oyunu yönlendirmesi, oyunun Akhisarspor yarı sahasında olması gecenin doğrularıydı. Galatasaray’da kapalı defansta sıkıntılar yaşanıyor gibi geldi bana. Bunları çalışarak çözebilirsiniz. Galatasaray 90. dakikada bulduğu gol ile kaçanın kovalandığı ligde devam ediyor diyebiliriz."

"Selçuk'un oyuna girmesi..."

"Maçın zorluğunu herkes skor üzerinden değerlendiriyor. Hafta içinden mütevellit yorgunluktan bahsetmek mümkün. Bence 70. dakikada tabelada 3-0 yazsaydı yorgunluğu dile getirmeyecektik. Zor bir maç geçti. Akhisarspor iyi savunma yaptı ve Galatasaray da oyunu bırakmadı. Selçuk’un oyuna girmesi, rakip yarı sahada oynanması da önemli faktörler. Akhisar’ın gösterdiği direnç ve yorgunluk önemli faktörler ama önemli bir viraj geçildi."

"Futbolda bu tarz şeyleri yaşayabiliyorsunuz"

"Akhisarspor için çok üzücü, Galatasaray için mutluluk verici. Futbolda bu tarz şeyleri yaşayabiliyorsunuz. Mitroglou kaleye bakıyor, çevre kontrolünü yapıyor ve yapması gerekn vuruşu yapıyor atılan golde."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 04:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER