Tüzemen'den canlı yayında Ronaldo kulisi: "Galatasaraylı yönetici ile mesajlaştım..."

Yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı isimlerle adından söz ettiren Galatasaray, ocak transfer dönemi içinde çalışmalarına şimdiden başladı. Sarı-Kırmızılılar birçok isimle temaslarını sürdürürken, ortaya atılan Ronaldo iddiası taraftarları oldukça heyecanlandırmış durumda. Galatasaray-Ronaldo haberleri henüz iddiadan öteye geçmemiş durumdayken ünlü gazeteciden flaş bir açıklama geldi.

Tüzemen'den canlı yayında Ronaldo kulisi: "Galatasaraylı yönetici ile mesajlaştım..."

Manchester City maçında yedek olarak başlayan Ronaldo'nun devre arasında Manchester United'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, ünlü gazeteciden Galatasaray-Ronaldo iddialarına yönelik flaş bir iddia ortaya atıldı.

"SARI-KIRMIZILI YÖNETİCİ İLE MESAJLAŞTIM..."

Tecrübeli gazeteci Levent Tüzemen, canlı yayında yaptığı açıklamada Galatasaray-Ronaldo haberlerinin ardından Sarı-Kırmızılı bir yönetici ile mesajlaştığını, yöneticiden ise 'Senden bir şey saklanmıyor' yanıtını aldığını ifade etti.

Tüzemen bu yanıt için 'Espri elbette' derken, "Şimdi yine haberler çıktı, bunlar olabilir yani, doğal. Ronaldo, neden olmasın? Galatasaray taraftarı, gelirse Ronaldo'yu ayağa kaldırır." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2022, 08:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER