UltrAslan'dan çok sert Ali Dürüst açıklaması!

Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan'dan Galatasaray - Konyaspor maçından sonra istifa eden TFF Başkanvekili Ali Dürüst istifasını geri çekmesi hakkında açıklama yapıldı.

UltrAslan'dan çok sert Ali Dürüst açıklaması!

Galatasaray taraftar grubu UltrAslan'dan Galatasaray - Konyaspor maçından sonra TFF Başkanvekilliği görevinden istifa eden, bugün yaptığı açıklama ile geri vites yapan Ali Dürüs hakkında açıklama yapıldı.

UltrAslan, Ali Dürüst'ün Galatasaray Genel Kurul ve Divan Kurulu üyeliğinden istifasını istedi.

UltrAslan'ın Twitter hesabından yapılan açıklama şöyle:

ŞAŞIRMADIK! Bir kaç gün önce istifa çağrısı yaptığımız ve ardından istifa ettiğini açıklayan Ali Dürüst'ün, bugün istifadan VAZGEÇTİĞİ haberi bizleri ASLA ŞAŞIRTMADI!

Görevde olduğu süre boyunca boyunduruğu altında bulunduğu Demirören isimli futbol ve Galatasaray düşmanının SESSİZ YANCILIĞI dışında bir icraati olmayan birisinin, istifasının da göreve devamının da etkisi zaten yoktur.

Biz "İSTİFA" derken "Adaletsizliğe engel olamıyorsun bari kendi onurunu kurtar" istemiştik. Ancak görüyoruz ki MAKAM SEVDASI ve KİRLİ DÜZENİN RİSKSİZ YANCILIĞI kendisini daha çok cezbetmiş. Hatta bu kirli düzen SOYADININ anlamını dahi unutturmuş.

ALİ DÜRÜST'E İSTİFA ÇAĞRISI

Bugün yaptığı açıklamasında göreve dönüşüne Galatasaray'ı temsil bahanesini gösteren Ali Dürüst'e(!) açık çağrımızdır:

TFF'deki pozisyonunuzda EŞSİZ başarılarınızın devamını dileyerek, bugünkü kararınızla ne fiili ne kalbi bir bağınızın kalmadığı Galatasaray Genel Kurul ve Divan Kurulu üyeliğinden DERHAL İSTİFA etmenizi bekliyoruz.

Galatasaray adını KULLANARAK geldiğiniz makamın tadını çıkartın. Hatta gelecekte Federasyon Başkanlığına oynayın ya da Fenerbahçe Kongre Üyesi Servet'e Yardımcı olun. Ama bundan sonra "DÜRÜST" olmayan duruşunuzla Galatasaray camiasının adını ağzınıza dahi almayın!

Gelinen nokta Galatasaray için tüm varlığı ile bu kirli düzen ile SAVAŞMAKTIR!

BUNDAN SONRA BU DÜZEN İÇİNDE GALATASARAY'A KARŞI DURAN HER KİMSE GEÇMİŞ HATRI, GELECEK PLANLARI NE OLURSA OLSUN KARŞISINDA BİZLERİ BULACAKTIR!"

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 00:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER