Ümit Karan'dan yıllar sonra bomba itiraflar! Galatasaray, Liverpool, Everton ve Survivor...

Galatasaray'ın eski futbolcusu Ümit Karan, NTV'de Emek Ege'nin 'Kırılma Anı' programına konuk oldu. Futbol kariyeri ile ilgili önemli itiraflarda bulunan Karan, Survivor macerasına dair de açıklamalarda bulundu.

Ümit Karan'dan yıllar sonra bomba itiraflar! Galatasaray, Liverpool, Everton ve Survivor...

Ümit Karan, kariyerinin en iyi ve en kötü anlarından bahsetti. Galatasaray'ın Liverpool'la oynadığı maçta İngiliz ekibine 45 dakikada 2 gol atan Ümit Karan şunları söyledi:

"Everton'a gitmeye çok yakındım"

Eric Gerets'e o maçta çok kızmıştım. Çok formdaydım ama beni yedek başlattı. İkinci yarıda girdim, 2 defa top geldi 2 gol attım. 3. kez gelse onu da atacağımdan emindim. Çok sıcaktım ve nereden vursam atardım. Ama olmadı. Bu maçtan sonra Rafael Benitez'le menajerim görüştü. Beni sormuşlar. Ama asıl Everton'a gitmeye çok yakındım. Yüzde 99 gerçekleşmek üzereydi ama çapraz bağlarım kopunca transfer olmadı. Sonra da Galatasaray'dan ayrıldım ve kariyerim dibi gördü.

"Galatasaray'da mutlu ve huzurluyduk"

Galatasaray ile hiçbir zaman rakam konuşmadım. 11 ay para almadığımız günler vardı. Biz bu işi keyifle, zevkle yapıyorduk. Mutlu ve huzurlu olduğumuz yerdeydik. Hatalarım var mı Galatasaray'da oynarken, tabii ki var. Galatasaray'dan ayrılırken de paramı bırakarak ayrıldım.

"Survivor keyifliydi, çok değişik şeyler oldu"

Survivor'a katılma sebeplerinden biri de uzaklaşmaktı. Bazen uzaklaşmak iyi geliyor. Hem Acun'u da çok severdim. Biliyorsun o futboldan gelen biri, zamanında muhabirlik yapıyordu. Çok makaradır. Tabii izliyorduk onu televizyon programında da. Gittim ve keyifliydi, çok değişik şeyler oldu. Program da güzel tuttu o dönem, gündem de oldu. Gündemde olmak hoş, ben kameraların önünde olmaktan mutluyum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER