Vedat Muriç'in menajerinden flaş transfer açıklaması! ''Vedat şu anda...''

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Vedat Muriç için menajeri Haluk Canatar, önemli açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe ile anlaştığı yönündeki iddialara da değinen Canatar, bu konuda da net konuştu.

Vedat Muriç'in menajerinden flaş transfer açıklaması! ''Vedat şu anda...''

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Vedat Muriç için menajeri Haluk Canatar, A Spor canlı yayınına katılarak oyuncusu hakkındaki Fenerbahçe iddialarını yalanladı.

Haluk Canatar yaptığı açıklamada; 

"Vedat her gün isminin gündemde olmasından dolayı rahatsız. Ben de menajeri olarak rahatsızım. İki saygıdeğer kulübün sürekli karşı karşıya getirilmesi de doğru değil...  Olmayan bir konuyu sürekli yalanlamak zorunda kalıyoruz. Ben Rizespor'un izni olmadan hiçbir kulüple görüşme yapamam. Buna yetkim yok. Nisan ayında bir kulüp beni aradı. Onlarla görüştüm. Daha sonra Galatasaray beni aradı. Fenerbahçe ile görüştükten sonra Galatasaray'dan telefon aldım. Galatasaray'a, 'Fenerbahçe ile görüşüyoruz, sizinle görüşmem doğru olmaz.' dedim. Fenerbahçe ile görüşmeler uzadı. Daha sonra Fenerbahçe'ye de bilgi vererek Galatasaray'la görüştüm. Daha sonra bu kez Fenerbahçe'ye aynı cevabı verdim. 'Galatasaray'la görüşüyoruz, sizinle görüşmem doğru olmaz.' dedim. Vedat Muriç şu anda hiçbir kulüple anlaşmadı. Şu kulüple anlaştık, bu kulübe imza attık gibi bir şey yok." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2019, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER