Vedat Muriç'in menajerinden transfer sözleri! Galatasaray, Anderlecht, İtalya, Fransa...

Galatasaray'ın gündeminde yer alan transferin gözdesi Vedat Muriç'e Belçika ekibi Anderlecht transfer teklifinde bulundu.

Vedat Muriç'in menajerinden transfer sözleri! Galatasaray, Anderlecht, İtalya, Fransa...

Menajerinden konuyla ilgili resmi transfer açıklaması geldi.

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Vedat Muriç'in menajeri Haluk Canatar şu ifadeleri kullandı:

"Belçika ekibi Anderlecht, Vedat Muriç için Çaykur Rizespor'a transfer teklifi yaptı. Ülkemizde çok büyük camialar var. Bu camiaların da Vedat'a ilgisi var. Burada benim isim açıklamamam uygun olmaz. Vedat'la kariyer planlaması hakkında konuştuk. Vedat, Avrupa arenesında görev almak istiyor. Avrupa'da görev almak için de Milli maçlar, Şampiyonlar Ligi ve UEFA arenasında kendinizi gösterebilirsiniz."

İtalya ve Fransa'dan teklifler var

"Vedat bu konuları sadece bana değil Rizespor Başkanı Hasan Kartal'a da iletti. Vedat, Galatasaray'dan gelen teklife olumlu baktı. Vedat için para önemli değil. Vedat'ın hedefleri var. Vedat hedeflerine çok çalışarak ulaşmayı arzulayan bir insan. Vedat'ın planlamasında para ikinci seçenektir. Vedat bu kulüpten daha fazla kazanırım diyerek hareket eden bir insan değil. Vedat için İtalya'dan ve Fransa'dan resmi transfer teklifleri geldi. Vedat'ın transferi konusunda Rizespor tek adrestir"

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 04:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER