Vedat Muriqi, İrfan Can ve Mert Hakan için flaş itiraf! ''Galatasaray için gece 2'de omzumda ağladı''

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, son dönemde Galatasaray'ın talip olması sonrası Fenerbahçe'nin fiyat yükselterek araya girdiği futbolcular hakkında flaş itiraflarda bulundu.

Vedat Muriqi, İrfan Can ve Mert Hakan için flaş itiraf! ''Galatasaray için gece 2'de omzumda ağladı''

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, hem transfer hem de gündeme dair merak edilen konular hakkında açıklamalarda bulundu.

Albayrak, Fenerbahçe'nin devreye girerek fiyat yükselttiği futbolcular Vedat, İrfan Can ve Mert Hakan'ın Galatasaray'a gelmeyi çok istediklerini hatta elinde fotoğraflarının da olduğunun altını çizdi.

İşte Albayrak'ın o sözleri:

"VEDAT, GECE 2'DE BOYNUMA SARILIP AĞLADI"

"Benim hiçbir oyuncuya kırgınlığım olamaz. İrfan Can, Galatasaray’a gelmeyi çok istedi. Galatasaraylı olduğunu söyledi. Her oyuncuyu alamazsınız. Biz Başakşehir kulübüne çıkabileceğimiz maksimum rakamı söyledik. Bende ne fotoğraflar var ama paylaşmıyorum, kimseye de vermedim. Mert Hakan’ın hatta ofisimde gece 02:00’de boynuma sarılıp ağlayıp giden Vedat’ın...

''İRFAN GELMEYİ ÇOK İSTEDİ''

"İrfan çok istedi gelmeyi... Biz verebileceğimiz maksimum parayı söyledik. Üzerine çıkamayız dedik. Hiçbir zaman bir oyuncuya odaklanmadık. Hep alternatifi vardı. Olmayınca tak diye Fernandes’i getirdik. Başka takıma gitmiş oyuncu ile alakalı konuşmayalım bu kadar..."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER