Wanda Nara, Galatasaray'dan şok istekte bulundu! Icardi karşı çıktı...

Galatasaray'ın Paris Saint-Germain'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Mauro Icardi, yeşil sahadan çok Wanda Nara ile ilişkisi nedeniyle gündemden düşmüyor. Ayrıldıklarını açıklayan Icardi ve Nara’dan ilişkiyle ilgili karşılıklı açıklamalar geliyor.

Wanda Nara, Galatasaray'dan şok istekte bulundu! Icardi karşı çıktı...

Arjantinli futbolcunun aynı zamanda menajerliğini yapan Wanda Nara, boşanma davası açarken flaş bir iddia geldi. Buna göre açılan boşanma davasında Galatasaray’ın adı geçti.

Boşanma davasında 60 milyon Euro’luk servetin nasıl bölüneceği tartışma konusu olurken bu bölümde Galatasaray’dan alınacak menajerlik parası da konuldu.

İddiaya göre; Wanda Nara, Icardi’nin Galatasaray transferi için futbolcuya 1 milyon Euro’luk menajerlik faturası kesti.

ICARDI VERMEK İSTEMİYOR

Arjantinli futbolcu ise Wanda Nara’nın artık menajeri olmadığını belirterek Wanda Nara’nın Galatasaray talebini kabul etmedi.

Talebin hukuksuz olduğunu iddia eden Icardi, Galatasaray’ın Wanda Nara’ya ödeme yapmasını istemiyor.

GALATASARAY HENÜZ ÖDEMEDİ

Galatasaray’ın Icardi’nin menajerlik ücrnetini ödemesi için önüde zaman bulunuyor. 

Wanda Nara ise bu paranın bir an önce hesabına yatırılması için Galatasaray’a yazı yazdı. Sarı kırmızılı kulübün nasıl bir tavır alacağı merak ediliyor.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Icardi’ye 750 bin Euro maaş verileceğini açıklamıştı. Özbek’in açıklamasına göre, Arjantinli futbolcu, 20 gol atarsa 75 bin Euro, her galibiyete 3 bin Euro bonus alacak.

Galatasaray, Wanda Nara’nın menajerlik ücreti konusunda resmi bir açıklama yapmadı. Ancak Arjantin’den gelen haber Galatasaray’ın oyuncuya verdiği ücretten daha fazlasını menajerine vermesi gerektiğini ortaya çıkardı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Icardi’ye 750 bin Euro maaş verileceğini açıklamıştı. Özbek’in açıklamasına göre, Arjantinli futbolcu, 20 gol atarsa 75 bin Euro, her galibiyete 3 bin Euro bonus alacak. Galatasaray, Wanda Nara’nın menajerlik ücreti konusunda resmi bir açıklama yapmadı.

Ancak Arjantin’den gelen haber Galatasaray’ın oyuncuya verdiği ücretten daha fazlasını menajerine vermesi gerektiğini ortaya çıkardı. (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2022, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER