Wesley Sneijder'den beklenen haber! Dönüyor...

Bir dönem Real Madrid, Inter ve Galatasaray'da oynayan ve aktif futbol kariyerini sonlandırmasının ardından kendine yeni bir yol haritası çizmeye hazırlanan Wesley Sneijder'in futbol dünyasına dönmeye hazırlandığı kaydedildi.

Wesley Sneijder'den beklenen haber! Dönüyor...

Galatasaray'ın eski futbolcusu Wesley Sneijder, Hollanda ikinci ligi Eerstedivisie'de yer alan FC Den Bosch ile futbol dünyasına geri dönmeye hazırlanıyor.

Omroep Brabant'a konuşan FC Den Bosch'un yatırımcısı Ebert dollovoet, "Wesley Sneijder ile konuşuyoruz. FC Den Bosch'ta neler yapabileceğimize dair bir sohbetimiz oldu." dedi.

FC Den Bosch'un finansal işlerden sorumlu yöneticisi Peter Poirters ise, "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Çünkü, şu an bir gizlilik gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Haberin detaylarında Wesley Sneijder'in de FC Den Bosch'ta danışman veya sportif direktörlük benzeri bir görev ile de olsa futbol dünyasına geri dönmek için istekli olduğu belirtildi.

Ajax, Real Madrid ve Inter'de oynayan Wesley Sneijder, Ocak 2013 - Ağustos 2017 tarihleri arasında Galatasaray formasını terletti. Sneijder, Galatasaray'dan Nice'e ve oradan Al-Gharafa'ya transfer olduktan sonra Ağustos 2019'da futbolu bıraktı. (Fotomaç)

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER