Wesley Sneijder ile Yolanthe Cabau boşanmasında sürpriz gelişme!

Galatasaray'ın eski futbolcusu Wesley Sneijder ile Yolanthe Cabau arasında sürpriz bir gelişme yaşandı.

Wesley Sneijder ile Yolanthe Cabau boşanmasında sürpriz gelişme!

Hollandalı eski futbolcu Wesley Sneijder ile model ve oyuncu eşi Yolanthe Cabau, Mart'ta boşanacaklarını açıklamıştı. 9 yıl önce hayatlarını birleştiren ikilinin ayrılma nedenleriyle ilgili olarak çeşitli söylentiler çıksa da Hollanda basını ikilinin birbirine ihanet ettiğini yazdı.

Ayrıca Wesley Sneijder'in de eşine sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığı ileri sürülmüştü.

Boşanma haberlerinin ardından ise Snejider sosyal medya hesabından eşi ve çocuklarının yer aldığı bir fotoğrafı paylaşarak, "Batırdım! Her şeyi batırdım. Hem de birçok kez" ifadelerini kullanmıştı.

Bu sezon futbolu bırakan Wesley Sneijder, eşinin gönlünü kazanmak için, Yolanthe Cabau'nun kurduğu 'Free A Girl' derneğine Anneler Günü'nde 2 milyon euro'luk yani 13 milyon 500 bin TL'lik bağış yapmıştı.

Sneijder'in bu girişim de Cabau'nun boşanma kararını değiştirmemiş, boşanma tazminatı olarak 19 milyon euro alacağı ifade edilmişti. Ancak önceki gün Hollanda basınına konuşan Sneijder'in annesi Slyvie'den flaş bir açıklama geldi.

Slyvie Sneijder yaptığı açıklamada, Wesley ve Yolanthe'nin 9 yıllık evliliklerine oğulları Xess Xava için bir şans daha verdiğini duyurdu. (Takvim)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER