Yalova'da Galatasaray coşkusu!

Galatasaray'ın 22. Süper Lig ve 18. Türkiye Kupası şampiyonluğu yurdun dört bir yanında coşkuyla kutlanmaya devam ediyor.

Yalova'da Galatasaray coşkusu!

Yalova Galatasaray Taraftarlar Derneği tarafından şampiyonluk balosu gerçekleştirildi. Şampiyonluk kutlamalarında, kazandığımız iki kupa da yerini aldı.

Yalova Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı İlker Dağdelen'in açılış konuşması sonrası Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in kutlamaya katılanlara hitaben göndermiş olduğu video mesaj davetlilere izlettirildi. Ardından derneğe katkıda bulunan isimlere plaket takdim edildi.

Galatasaray'ın kupaları sahneye minik aslanlar tarafından getirildi ve Sarı Kırmızılı taraftarlar şampiyonluk kupalarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Sarı-kırmızı renklere gönül verenler müzik eşliğinde keyifli bir akşam geçirirken gecede ayrıca hava fişek gösterisi de yapıldı.

Yalova Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı İlker Dağdelen, şampiyonluk kutlamasına ilişkin Galatasaray Televizyonu’ndan Alican Baykın’a açıklamalarda bulundu.

İlker Dağdelen’in açıklamaları şu şekilde:

“Geçen sene de burada bahçemizde 21. şampiyonluğumuzu kutlamıştık. Bu yıl da 22. şampiyonluğumuzu kutluyoruz. İnşallah seneye yine 23. şampiyonluğumuzu kutlayacağız. Sizler de bizi yalnız bırakmadınız. Ekibim ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Buradan tüm Yönetime, tüm takıma, İmparator Fatih Terim’e sevgi ve saygılarımı yolluyorum. İnşallah 23. şampiyonluğumuzu da burada yine beraber kutlayacağız.” (Galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER