Yener İnce, Emre Akbaba gerçeklerini açıkladı! Ne zaman dönecek?

Galatasaray'ın takım doktoru Yener İnce, Emre Akbaba'nın sağlık durumuna ilişkin açıklamada bulundu ve basında çıkan haberleri değerlendirdi.

Yener İnce, Emre Akbaba gerçeklerini açıkladı! Ne zaman dönecek?

Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce, 10 ay sahalardan uzak kalacağı iddia edilen Emre Akbaba konusundaki gerçekleri açıkladı.

İşte Yener İnce'nin açıklamaları:

"FUTBOL HAYATI BİTMEDİ"

"Darbeye bağlı bir sakatlık. Son derece başarılı bir operasyon yapıldı. Şu anda dinleniyor, iyi durumda. Arkadaşlarımız hiç yalnız bırakmıyor. Bu süreci de atlatacağız. Basında çıkan süreyle ilgili bilgi kirliliği var. Bunu gidermek istiyorum. Bu tip bir kırık için şu gün oynar demek çok zor ancak kırığın itibarı yapısıyla zor ama güzel bir ameliyat geçirdi. Şunu bilmek lazım, bu kırık önce kaynayacak, sonra rehabilitasyon ve oyuncunun da sonra performans verebileceği bir çalışma yapmak gerekli. Zaman alacak bir süreç ama zaman vermek doğru değil. Çok duyuyorum, "Futbol hayatı bitti, 2 yıl oynayamaz" gibi sözler var. Bu kadar vahim durumda değiliz. Elimizden geleni yapacağız."

"FATİH TERİM İLE DE GÖRÜŞTÜK"

"4-6 ayda sahaya döner gibi bir iddiada da değiliz. En kısa sürede dönmesini istiyoruz. Hocamızla da konuştuk, sağolsun Emre'ye ciddi moral verdi. Bu kırıkla ne kadar erken oynanabilirse o sürede hazırlayacağımızdan herkes emin olsun. Emre de çok istekli, moralli ve güçlü. Bu konularda çok güçlü bir kardeşimiz. Birinci günden itibaren nasıl döneceğinin hesabını yapmaya başladı" 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 02:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER